zapamiętaj
zarejestruj

Ostatnio dodane sny

Sennik - najpopularniejsze

Autobus

Dom

Kościół

Mięso

Pieniądze

Pogrzeb

Pożar

Samochód

Samolot

Sex

Śmierć

Wąż

Woda

Wypadek

Sennik Żyto

znaczenie snu Żyto


Oznacza pomyślność i powodzenie w przyszłości; Młócić przezwyciężenie wszelkich trudności; Siać, zbierać - Pomyślność w interesach; Kosić - straty i nieporozumienia; Bujne - radość; Łan - czekają Cię dobre warunki życiowe; Dojrzałe - Czeka Cię szczęście, radość lub powiększenie rodziny; Zwozić - dobre interesy; Oczyszczać - osiągnięcie wysokich stanowisk i zaszczytów.

Chcesz zrozumieć znaczenie snu ? Zapisz swój sen w dreampe.plSny użytkowników z tym hasłem:

Ucieczka przed bratem
Byłem w jakimś budynku. Przez cały czas uciekałem z jakąś osobą przed jego bratem. Cały czas się gdzieś chowaliśmy. Raz nas złapał. Ja podałem osobie z którą uciekałem kija, a wtedy on uderzył go w głowę. Brat stracił przytomność.

Zchodzenie z góry ze zmarłą
Miałam dziś dziwny sen. Śniło mi się, że w słoneczny dzień byliśmy z mężem na jakiejś trawiastej górze, gdzie kręcili film i my tam byliśmy jako goście reżysera. Nic sie tam jednak ciekawego nie działo, statyczna akcja i mi się znudziło i chciałam już zejść z tej góry - no t (...)

Azazel
Jakby co to, to nie miewam nigdy takich snów. I to mnie przeraziło. Zn sam sen nie. Ale to że po nim coś się wydarzyło. Śniło mi sie, że byłem umówiony zmoją dziewczyną u niej. Jest późno. Docieram do jej domu a tu się okazuje że jej nie ma. Nagle słyszę w głowie głos, męski wo (...)

Porwanie.
Pamiętam, że był wczesny wieczór i nie wiem dlaczego od razu wiedziałam ze to średniowiecze. Wracając do domu zostałam porwana, otóż to nie było zwykłe porwanie, takie jak w filmach. Szłam leśną ścieżką do wioski i nagle cały obraz znika i budzę się w boksie (takim jak dla koni (...)

powrót do sennika