zapamiętaj
zarejestruj

Ostatnio dodane sny

Sennik - najpopularniejsze

Autobus

Dom

Kościół

Mięso

Pieniądze

Pogrzeb

Pożar

Samochód

Samolot

Sex

Śmierć

Wąż

Woda

Wypadek

Sennik Zdjęcia

znaczenie snu Zdjęcia


Czeka cię daleka podróż

Negatywy zdjęć - oznaczają pewne niekorzystne okoliczności lub nieżyczliwych ludzi, bądź ostrożny w postępowaniu
Robić komuś zdjęcie - próba zdystansowania się do tej osoby, obiektywnego spojrzenia na rzeczywistość


Chcesz zrozumieć znaczenie snu ? Zapisz swój sen w dreampe.plSny użytkowników z tym hasłem:

Sen astralny- wizyta w czyimś domu
sen zaczyna się jak zwykle: budzę się w nocy, widze swój pokój , ciemno w nim jest, siła jakaś...wydaje mi się że widzę w lustrze naprzeciwko mojego dziadka..zmarłego, stoi i się patrzy, wygląda raczej jak ze zdjęcia, żadnej mimiki twarzy itp... patrzy się na mnie i czuje wsysanie (...)

???o
Jestem w szkole w swojej pods. ide korytarzem i na srodku tej szkoly przy schodach jest pelno moich znajomych z kazdego roku...W pewnym momencie jakis chlopak zostaje wyrzucony z klasy i mowi "Ja wiedzialem ze tak bedzie".... Po czym dzwonek i wszyscy zchodza na dol do lazienki dziewczyny sie malow (...)

Księżyc
Śniło mi się że moja mama chciała mi pokazać coś na balkonie. Wyszłam na balkon i zobaczyłam sześć księżyców. Trzy po lewej stronie nieba i trzy po prawej. Stojąc na balkonie robiłam zdjęcia. Na zdjęciach było widoczne też olbrzymie drzewo. Później patrzyłam w gwiazdy i słys (...)

Zapomniany cmentarz
Przyśnił mi się dzisiaj piękny cmentarz osadzony w mieszanym lesie. Podążałam przez niego z jakimś mężczyzną. Przez korony drzew przebijało się piękne letnie słońce - było jasno i zielono. Grobowce były kamienne, stare, majestatyczne oplecione bluszczem, niby zapomniane a jednak cz (...)

Zmarły tata.
Snił mi sie tata, który zmarł 5 lat temu. Ze dostałam zdjecia na maila taty, gdzie on jest w paryżu i stoi usmiechnięty.. nie rozumiałam o co chodzi. Bo w snie też mama mówiła ze nie żyje.

powrót do sennika