zapamiętaj
zarejestruj

Ostatnio dodane sny

Sennik - najpopularniejsze

Autobus

Dom

Kościół

Mięso

Pieniądze

Pogrzeb

Pożar

Samochód

Samolot

Sex

Śmierć

Wąż

Woda

Wypadek

Sennik Wypadek

znaczenie snu Wypadek


Widzieć - zapowiada jakiś kryzys w życiu osoby śniącej, życiową katastrofę.
Samochodowy - ostrzeżenie dla śniącego, który być może, w niewłaściwy sposób kieruje swoim życiem.
Przeżyć - znajomość i obcowanie z niefrasobliwymi osobami przysporzy Ci strat lub kłopotów


powiązane hasła w senniku online: sennik Wykolejenie,

Chcesz zrozumieć znaczenie snu ? Zapisz swój sen w dreampe.plSny użytkowników z tym hasłem:

statek kosmiczny
Widziałam statek kosmiczny, czułam, że mnie obserwuje. Byłam elegancko ubrana, szłam na przyjęcie ale ktoś ciągle mi przeszkadzał. Zabierano mi miejsce, odsuwano, spychano. Obserwowałam statek kosmiczny i inne rzeczy mnie nie interesowały. Statek wylądował i poznałam "w nim" wspaniałe (...)

wypadek samochodowy
Szedłem wzdłuż ulicy. Nagle na ulicę wbiegła jakaś parka dzieci. Zaczęły się na niej bawić. Z daleka nadjeżdżał samochód, którym jechała kobieta. Wybiegłem szybko na ulicę, żeby uratować dzieci. Kobieta która jechała samochodem, chciała mnie ominąć i uderzyła w inny samoch (...)

Kolega duch
To było jakieś rodzinne spotkanie. Był na nim też mój kolega. Cały czasz siedział gdzieś z boku i się nie odzywał. W końcu do niego podszedłem i spytałem się o co chodzi. Powiedział mi że został potrącony przez samochód i umarł, a teraz jest duchem. Przerażony spytałem czy ni (...)

Wypadek
Miałam wziąć z moim chłopakiem ślub. Jechaliśmy z rodziną jakimś małym, ciasnym samochodem do kościoła, ale wpadliśmy w poślizg i kilka razy uderzyliśmy o jakieś mury. Tylko ja i mój chłopak przeżyliśmy. Wróciliśmy do mojego domu i powiedzieliśmy mojej babci, że ślub się nie (...)

Wypadek samochodowy
Stałem na przystanku autobusowym. I to nie jakimś tam... tylko konkretnie w mojej miejscowości , wiem dokładnie przy którym. Miejsce, które mi się śniło istnieje naprawdę i we śnie wyglądało identycznie jak w rzeczywistości. Zobaczyłem jak zza zakrętu wyjeżdża samochód ciężarow (...)

powrót do sennika