zapamiętaj
zarejestruj

Ostatnio dodane sny

Sennik - najpopularniejsze

Autobus

Dom

Kościół

Mięso

Pieniądze

Pogrzeb

Pożar

Samochód

Samolot

Sex

Śmierć

Wąż

Woda

Wypadek

Sennik Włosy

znaczenie snu Włosy


nieszczęście
Obcinać - zmartwienie;
Na rękach - niepowodzenie;
Długie - władza i znaczenie;
Myć - niepokój;
Wiązać - troski;
Czerwone - fałsz;
Czarne - szczęście;
Blond - radość;
Białe - uciecha; W
Wyczesywać je - strata w interesach;
Warkocze - ośmieszenie;
Loki - zarobek dla biednych rzemieślników;
Wypadające - zgryzoty;
Palić je - zdrada;
Ostrzyc - śmierć w rodzinie;
Rozczochrane - nieporozumienie w rodzinie;
Farbować - obłuda.

Chcesz zrozumieć znaczenie snu ? Zapisz swój sen w dreampe.plSny użytkowników z tym hasłem:

Kwiaty we włosach
Łąka w środku lasu. Leżę i czytam książkę. Moja najlepsza przyjaciółka wplata mi we włosy polne kwiaty.

pierwszy raz ujrzeć ducha...
opisuje to choć to nie jest sen. Byłam w fazie zasypiania..i wiadomo jak się otwiera oczy i zamyka, i już zaczęłam jakby lekko zasypiać nagle otworzyłam oczy i widzę jak na moim łóżku, na skraju, siedzi jakaś postać tyłem do mnie. Usiadłam na łóżku i przyglądam się, widzę (...)

sen astralny - chłopak trzymający się barierek
Sen jak większość moich dziwnych snów... siła wciąga mnie, słyszę hałas, jakbym była w jakimś tunelu i czuję ból, wyrywanie...i nagle widzę przed sobą twarz chłopaka , nie znam, nigdy nie widziałam tej twarzy, jest dzień, bo i w ciągu dnia ucięłam sobie drzemkę. Widzę (...)

Gabriel
Śni mi się mój dziadek, ale jest to takie dziwne, że mam wrażenie, że to tylko jego postać..nic nie mówi, nie odzywa się, prowadzi mnie do jakiejś windy..jedziemy otwierają się drzwi, przed nami nie ma podłogi ale jakby ciemna przepaść. Na wprost siedzi jakby na skarpie postać, w c (...)

walka o miłość
w nocy miałam bardzo dziwny sen który cały dzień siedzi mi w głowie!w śnie znajdowałam się w bardzo dziwnym miejscu w koło otaczało mnie pełno ludzi było głośno ,tanecznie ,czułam się tam dobrze swojsko ,był tam też chłopak z którym kiedyś się spotykałam .W śnie byliśmy od s (...)

zielone pasma włosów
pamiętam ten sen od momentu, kiedy usłyszałam głos, taką jakby "instrukcję obsługi": aby pozbyć się swoich win i grzechów powinnam ufarbować włosy i obciąć pasma, które zabarwią się na zielono. Następny obraz jaki zobaczyłam to taki, że stałam przed lustrem z długimi czarny (...)

Włosy na kolanach
Dziś śniło mi się,że leżałam w wannie,kąpałam się a na moich kolanach pojawiły się kępki czarnych włosów... Byłam bardzo zdziwiona,bylo ich naprawdę dużo... co to może oznaczać?

Włosy na uszach.
Śniło mi się dziś, że na obrzeżach uszu wyrosły mi pojedyncze, grube, czarne i krótkie kręcone włosy. Gdy je zobaczyłam, zaczęłam je wyrywać. Czy ktoą wie, co to może oznaczać? Obawiam się, że nic pozytywnego... Z góry dziekuję za porady i pozdrawiam:-)

Nietoperz
Śniło mi się, że szłam wieczorem z moją przyjaciółką i byłym chłopakiem. Gdy on chciał mnie złapać za rękę, nadleciał nietoperz i wplątał mi się we włosy. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby ten nietoperz. Zastanawia mnie co to może znaczyć.

Gta
Byłam w Gta i pływałam różnymi jachtami. Później byłam na wycieczce klasowej i ciągle myłam włosy. No i się kąpałam xd Te pokoje były piękne, jak w pałacu haha

Włosy
Doczepiłam sobie włosy. I miałam podnietę xd

palące/dymiące włosy
śniło mi się, że byłam w kościele na jakimś spotkaniu księży.. było ich bardzo dużo, czytali jakieś czytania itd... później znalazłam się w szkole na jakichs wykładach jednego z księzy. nagle znalazłam sie w domu, była kuchenka i chyba od tej gorącej kuchenki zaczęły mi sie pa (...)

Zmarły Sąsiad
Śnił Mi się sąsiad, który umarł jakieś dwa lata temu. Ja stałem na stacji benzynowej tuż obok mojego bloku a on wychylił się przez okno i Mi machał jakby chciał się przywitać. Czułem zdziwienie w śnie. Po czym ten sąsiad przeczesał włosy i zamknął okno.

obcinałam komuś ciemne, krótkie włosy
Witam Otóż kilka dni temu śniło mi się, że obcinam komuś krótkie, ciemne włosy.. Potem się obudziłam i to tyle z tego snu, co pamiętam. Acz kolwiek zastanawia mnie to bardzo.

Zjawa
Tej nocy tak jak i poprzedniej przyszła do mnie czarna zjawa. była cała czarna miała bladą twarz czarne włosy ubiór również miała czarny. Była to kobieta. Staneła przede mną i wbiła swoje okropne oczy mówiąc choodź chooodź. Na to ja spytałam gdzie.? Ona odpowiedziała mi tam gdzie (...)

Ukochana mnie odpycha
Idę nagle spotykam ukochaną mi osobę w znanym mi miejscu (dodam że ostatnio ją wkurzyłem) podchodzę do niej i próbuję ją przytulić ona mnie odpycha Jeśli to coś da to: Miejsce podwórko pod blokiem gdzie mieszkałem w dzieciństwie Ubiór ukochanej:dres,rozpuszczone włosy,szpilki,ł (...)

DZIWNE OSIEDLE POMOCY !!
Ten sen śni mi się mniejwięcej raz na rok ale tym razem był urozmaicony dodatkowymi przeżyciami... śniło mi się że wracam do domu autobusem i nagle on jedzie gdzieś indziej... wysiadam, widzę znajomą okolicję (gdzieś ją już kiedyś widziałam ale we śnie) na żywo nie znam tego miej (...)

powrót do sennika