zapamiętaj
zarejestruj

Ostatnio dodane sny

Sennik - najpopularniejsze

Autobus

Dom

Kościół

Mięso

Pieniądze

Pogrzeb

Pożar

Samochód

Samolot

Sex

Śmierć

Wąż

Woda

Wypadek

Sennik Wał

znaczenie snu Wał


unikają cię


powiązane hasła w senniku online: sennik Ogrodzenie,

Chcesz zrozumieć znaczenie snu ? Zapisz swój sen w dreampe.plSny użytkowników z tym hasłem:

Nie widzę drogi
Jechałam spokojnie samochodem. Nagle zerwała się wichura. Zrobiło sie bardzo ciemno. Zgasły wszystkie światła. W ogóle nie było widać drogi. Bałam sie zatrzymać, żeby ktoś na mnie nie najechał z tyłu

wycieczka
Przyjechałem z wycieczką na wyspę. Wyspa była bardzo słoneczna. Chodziłem po niej i szukałem swojej grupy. Po znalezieniu grupy okazało się, że organizator nie zorganizował hotelu.

pierwszy raz ujrzeć ducha...
opisuje to choć to nie jest sen. Byłam w fazie zasypiania..i wiadomo jak się otwiera oczy i zamyka, i już zaczęłam jakby lekko zasypiać nagle otworzyłam oczy i widzę jak na moim łóżku, na skraju, siedzi jakaś postać tyłem do mnie. Usiadłam na łóżku i przyglądam się, widzę (...)

zobaczyć we śnie zmarłą tragicznie koleżankę
Było to kilka lat temu. Dziewczyna z liceum, starsza o kilka lat, nie znałam jej w sumie, ale zawsze mówiła mi cześć, wydawała się bardzo sympatyczna. Kiedy dowiedziałam się.,że zginęła na motorze zrobiło mi się bardzo smutno, w tą noc, podczas lekkiego snu, w zasadzie zasypi (...)

Piwnica
Dziś śniło mi się,że musiałam przywiesić jakieś ogłoszenie na klatce schodowej.Tablica ogłoszeniowa znajdowała się obok piwnicy.Gdy wieszałam kartkę otworzyły się drzwi od piwnicy i powoli po schodach zaczął wchodzić młody mężczyzna ubrany na czarno,który szedł w moją stron (...)

praca wakacyjna
Śniło mi się że znalazłam ofertę pracy jako pomoc domowa, gdzie potrzebowali dużo ludzi i dawali spore wynagrodzeie, i to było chyba gdzieś koło rodzinnej miejscowości mojej mamy.Ale przeczytałam na jakimś forum taki jakby urwany wpis o treści, że tam jest strasznie i żeby tam nie is (...)

Dziwny sen
Śniła mi się moja zmarła siostra w tym śnie okazało się,że ona wcale nie zmarła tylko moja babcia która też juz nie żyje) oddała ją do adopcji w szpitalu. Po rozmowie z babcią poszłam do szpitala i tam faktycznie było zdjęcie mojej zmarlej siostry wśród dzieci oddanych do adopcji (...)

tonę
Dzisiaj miałam bardzo dziwny sen. Śniło mi się , że pokój jakiś cały z betonu stopniowo zalewa się wodą. Przebywałam tam z kilkoma osobami, wszyscy toniemy. I nagle obudziłam się. Sen był bardzo realistyczny.

Szkolne zawody sportowe
Dziś śniła mi się szkoła...Moi znajomi z gimnazjum i znajomi z liceum(byliśmy nagle jedna grupą).Pani od w-f zabrała nas na podwórko na zawody sportowe.Tą nauczycielką okazała się moja sąsiadka,która z nauczaniem ani ze spotrem nie ma nic wspólnego ;p Był tam chłopak,któremu kied (...)

szukanie córki
Byłem na dworcu kolejowym razem z córką. Dworzec znajdował się pod ziemią. Śpieszyliśmy się na jakiś pociąg. W pewnym momencie córka się zgubiła. Bardzo długo jej szukałem. W końcu się znalazła, ale jej twarz była zakrwawiona. Na tym sen się skończył

przeglądanie stron internetowych
Sen bardzo krótki. Przeglądałem strony internetowe, na których wyskakiwały reklamy zasłaniające prawie całą treść. Reklam nie mogłem zamknąć ponieważ cały czas uciekały mi przed myszką.

kręcący się biurowiec
Byłem w biurowcu, który kręcił się wokół własnej osi. Biurowiec kręcił się bardzo szybko. Od środka wydawał się ogromny jednak z zewnątrz wyglądał jak mała latarnia morska. W jakiś sposób wiedziałem, że miasto to Warszawa. Po wyjściu z biurowca chciałem pójść do samochodu, (...)

walka o miłość
w nocy miałam bardzo dziwny sen który cały dzień siedzi mi w głowie!w śnie znajdowałam się w bardzo dziwnym miejscu w koło otaczało mnie pełno ludzi było głośno ,tanecznie ,czułam się tam dobrze swojsko ,był tam też chłopak z którym kiedyś się spotykałam .W śnie byliśmy od s (...)

spotkanie "nierealne"
Śniło mi sie , że dzięki mojej koleżance miałam sie spotkać z chłopakiem który od dawna mi sie podoba (ale tak w rzeczywistośći nie zamieniłam z nim słowa );/no i w tym snie on przyszedł był wesoły , rozmowny ale ja nie czułam sie dobrze wiedziałam ze nie wygladam najlepiej nie mam (...)

Wróg a przyjaciel
śnił mi sie mój wróg w moim garazu gdzie stał samochód i jakies dwie dziewczyny.Ten facet dotykał moich narzedzi a ja je odkładałem na miejsce, wreszcie wziął mała żarówke a ja kazeł mu ja oddać ale uderzył mnie czyms po głowie.ale prosiłem te dwie dziewczyny żeby mnie uratowały (...)

Słońce i Księżyc
Czekałam na złączenie Słońca i Księżyca. Była noc a ja znajdowałam się w parku z moją córeczką. Przeszkadzały man drzewa i chmury. Przeniosłyśmy się na dach jakiegoś wieżowca. Widziałam ogromną tarczę Słońca (patrzyłam na nią i nie raziło światło). Zbliżał się do nieg (...)

statek
W nocy do portu wpłynął statek. Woda była gładka jak lustro, nie widziałam brzegów tylko byłam ich raczej świadoma. Statek był rzęsiście oświetlony, iluminowany, tak jakby odbywało się na nim ogromne przyjęcie-bal-uroczystość. Oglądałam to z brzegu trzymając na rękach córeczk (...)

oczyszczenie
Jechałam lub uciekałam. Schowałam się przed wybuchem w "manewrowni wybuchów". Odbywały się tam obrzędy, dziwne, bardzo brudne. Ciała moje i innych ludzi jakby obrastały brudem, błotem na zmianę twardniejąc i mięknąc aż powstały z nas "potwory" o dziwnych kształtach, włosach. Potem (...)

Nieruchomy w łóżku
Spałem. Jednak wydawało mi się że leżę na plecach i mam otwarte oczy. Widziałem sufit w sypialni, mogłem patrzeć na ściany. Nie mogłem się jednak w ogóle ruszyć. Próbowałem ale bezskutecznie. Z obawą patrzałem w kąt sypialni bo wydawało mi się że się tam ktoś pojawi. Cały (...)

Wizyta w synagodze
Chodziłem z rodziną po mieście. W pewnym momencie przeszliśmy obok zrujnowanej synagogi. Weszliśmy do środka. W środku odbywała się chyba msza. Przeszliśmy do pomieszczenia o bok, a tam znajdowała się restauracja, w której zjedliśmy obiad.

powrót do sennika