zapamiętaj
zarejestruj

Ostatnio dodane sny

Sennik - najpopularniejsze

Autobus

Dom

Kościół

Mięso

Pieniądze

Pogrzeb

Pożar

Samochód

Samolot

Sex

Śmierć

Wąż

Woda

Wypadek

Sennik Teściowa

znaczenie snu Teściowa


być lepszym niż mówią o tobie

Chcesz zrozumieć znaczenie snu ? Zapisz swój sen w dreampe.plSny użytkowników z tym hasłem:

Anioły
Śniło mi się, że stałam w pokoju pełnym figur aniołów. Było ich bardzo wiele, a mama mojego byłego faceta i ja również kolekcjonujemy anioły. Potem na środku pokoju zobaczyłam moją niedoszłą teściową piszącą list do mnie list. Strasznie płakała. Nie mam pojęcia co ten sen mo (...)

byla zona
snilo mi sie , ze jestem jakims domu i tam mieszkala byla tesciowa, szfagierka i byla zona. pisala z ikms na necie i bala sie bym wiedzial, ze z kims pisze. a ja chodzilem ze swieczka . potem , ze martwilem sie ze zostawilem stancje i wyprowadzilem sie i ze nie jest zaplacona

niedoszli teściowie
Już chyba 2 bądź 3 raz odkąd rozstałam się ze swoim chłopakiem śnią mi się moi niedoszli teściowie.Nic nie mówią tylko widzę ich postacie osobno, raz teścia, raz teściową , coś tam robią, czy zwyczajnie stoją, siedzą i widzę ich twarze. Przyznam że jeszcze jak byłam z ich syn (...)

dziecko
sniło mi sie że miałam dziecko z moim chłopakiem ale ono tak z nikąd sie wzieł i że rozmawiałam z moim chłopakiem że trzeba kupic łużeczko wuzek ale bałam sie że to tylko sen i że sie zaraz obudze potem wyszłam do miasta i spotkałam moja koleżanke z ktura sie pokłuciłam trzy mie (...)

powrót do sennika