zapamiętaj
zarejestruj

Ostatnio dodane sny

Sennik - najpopularniejsze

Autobus

Dom

Kościół

Mięso

Pieniądze

Pogrzeb

Pożar

Samochód

Samolot

Sex

Śmierć

Wąż

Woda

Wypadek

Sennik Robaki

znaczenie snu Robaki


łażące - przygnębienie z powodu intryg ze strony złych ludzi
zabijać je - szczęście w grze
bać się ich - troska o pieniądze
nakładać na haczyk - wykorzystanie nieprzyjaciół do swoich celów
w potrawach - masz wroga

Chcesz zrozumieć znaczenie snu ? Zapisz swój sen w dreampe.plSny użytkowników z tym hasłem:

biale robaki
dzis mialam wstretny przerazajacy sen nie wiem jak go zinterpretowac bo nie mam na codzien takich snow chociaz ostatnio dosc czesto snia mi sie katastrofy ludzkosci,wojny itd sen byl obrzydliwy ,masakryczny snilo mi sie ze woda zaostala zatruta ze ludzie chorowali bo nie bylo czystej wody kto sie je (...)

???o
Jestem w szkole w swojej pods. ide korytarzem i na srodku tej szkoly przy schodach jest pelno moich znajomych z kazdego roku...W pewnym momencie jakis chlopak zostaje wyrzucony z klasy i mowi "Ja wiedzialem ze tak bedzie".... Po czym dzwonek i wszyscy zchodza na dol do lazienki dziewczyny sie malow (...)

robaki
Chodzi mi o dwa sny, w których powtórzył się ten sam motyw, co mnie zaniepokoiło. Poprzedniej nocy śniło mi się: Byłam w jakiejś azjatyckiej restauracji, prawdopodobnie na wakacjach. Miła atmosfera, moje siostry z którymi zawsze wyjeżdżam wakacyjnie oraz obce mi osoby, chociaż we ś (...)

Porwanie.
Pamiętam, że był wczesny wieczór i nie wiem dlaczego od razu wiedziałam ze to średniowiecze. Wracając do domu zostałam porwana, otóż to nie było zwykłe porwanie, takie jak w filmach. Szłam leśną ścieżką do wioski i nagle cały obraz znika i budzę się w boksie (takim jak dla koni (...)

powrót do sennika