zapamiętaj
zarejestruj

Ostatnio dodane sny

Sennik - najpopularniejsze

Autobus

Dom

Kościół

Mięso

Pieniądze

Pogrzeb

Pożar

Samochód

Samolot

Sex

Śmierć

Wąż

Woda

Wypadek

Sennik Pogrzeb

znaczenie snu Pogrzeb


coś w twojej psychice obumrze - na jakiś czas albo na zawsze;

widzieć własny - ogólnie dobry znak;
dobrych przyjaciół - spory, nieprzyjemności, zagrożenia;
nieznanej osoby - spadek;
ważnej osobistości - zmiany polityczne;
uczestniczyć w pogrzebie nieznanej osoby - przyjaciel znajdzie się w nieszczęściu.


powiązane hasła w senniku online: sennik Pochówek,

Chcesz zrozumieć znaczenie snu ? Zapisz swój sen w dreampe.plSny użytkowników z tym hasłem:

Pożegnanie
W dzień pogrzebu mojego dziadka przez pół nocy nie mogłam zasnąć.Nad ranem byłam już tak zmęczona,że nawet nie wiem kiedy udało mi się na chwilkę przysnąć. Widziałam mój dom,przedpokój i dziadka,który zabierał z domu swoje rzeczy.Babcia wyciągała z szafy jego ubrania i podawa (...)

moja mama
Śniło mi się że grałam na gitarze pod moim starym blokiem. W oknie pojawiła się moja niezyjąca mamusia taka jakby zła na mnie. Weszłam na górę przestraszona, ona stała w pokoju przy krześle, na którym gładziła czarny garnitur. Ja zaniemówiłam i usiadłam, wtedy powiedziała mi ż (...)

tajemnicza książka i pogrzeb żyjącego dziadka
Po raz pierwszy miałam tak wyrazisty sen, po raz pierwszy zapamiętałam szczegóły, dlatego zdecydowałam się to opisać. Miałam w rękach jakąś nieznana książkę. Okładka była w kolorze fioletowym, bez tytułu. Bardzo chciałam ja przeczytać, ale wokół było mnóstwo ludzi i musiałam (...)

Duch
Może zacznę od początku. Mój dziadek umarł 28 maja tego roku. Bardzo cierpię z tego powodu. Miałam już 5 snów z nim. Jednak ten pierwszy...Śnił mi się jego pogrzeb. Nic nadzwyczajnego po prostu zwykły pogrzeb. Tylko jedna z kobiet była ubrana na fioletowo. Moja przyjaciółka powiedzia (...)

rozmowa ze zmarłym
Ponad rok temu powiesił się mój przyjaciel Amadek, byliśmy zakochani w sobie, lecz żadne z nam nie było w stanie wyrazić owego uczucia.Nie raz we śnie przypominał mi się jego pogrzeb, czy też ukazywała się śmierć, lecz nigdy nie mogłam zapamiętać szczegółów. Raz też śnił mi s (...)

zmarły wujek
dnia 15.10.2010 zmarł mój wujek do którego niestety nie moglam pojechać na pogrzeb, w noc przed pogrzebem przyśnił mi się wujek, że przyjechałam do jego mieszkania (jakiegoś nowego) i przepraszałam, że nie mogłam przyjechać na pogrzeb. Porozmawialiśmy chwilę po czym wujek powiedział (...)

pogrzeb
Dzisiaj śniło mi się, że byłam na pogrzebie z rodziną. Nie pamiętam szczegółów . Jestem ciekawa co to znaczy, mam nadzieję , że sen nie wróży nic złego.

zmarły dziadek znowu umiera
Dziś śniło mi się,że umarł mój kolega(młody chłopak) ma na imię Kuba.Bardzo się przejęłam,we śnie bałam sie jak powiedzieć o tym mojej przyjaciółce-wiedziałam,ze się załamie.Nagle dowiedziałam sie,że umarł mój dziadek,który nie żyje już 3 lata...Rodzina,płacz,smutek,ból (...)

powrót do sennika