zapamiętaj
zarejestruj

Ostatnio dodane sny

Sennik - najpopularniejsze

Autobus

Dom

Kościół

Mięso

Pieniądze

Pogrzeb

Pożar

Samochód

Samolot

Sex

Śmierć

Wąż

Woda

Wypadek

Sennik Mąż

znaczenie snu Mąż


Z inną - Kocha i jest wierny; Porzucony - spory i konflikty rodzinne zażegnane przez obcych ludzi; Źle traktowana - szacunek i zaufanie męża lub kłopoty i zmartwienia; Martwy - rozczarowanie i smutek lub śmierć w rodzinie; Dla niezamężnej - złe traktowanie przez ukochanego; Chory - dom pełen radości i szczęścia lub jasna przyszłość; Kochający inną - przykre otoczenie lub rozstanie. 27, 61, 95.


powiązane hasła w senniku online: sennik Małżonek,

Chcesz zrozumieć znaczenie snu ? Zapisz swój sen w dreampe.plSny użytkowników z tym hasłem:

Zchodzenie z góry ze zmarłą
Miałam dziś dziwny sen. Śniło mi się, że w słoneczny dzień byliśmy z mężem na jakiejś trawiastej górze, gdzie kręcili film i my tam byliśmy jako goście reżysera. Nic sie tam jednak ciekawego nie działo, statyczna akcja i mi się znudziło i chciałam już zejść z tej góry - no t (...)

Facet w łóżku z inną i sklep
Śnił mi się wczoraj krótki, ale bardzo wyrazisty i namacalny sen. Byłam w domu u mojego chłopaka, siedziałam za stołem, bo to była jakaś impreza. Nagle zobaczyłam go leżącego w łóżku obok jakiejś innej dziewczyny. Spojrzałam na niego krzywo. A on powiedział, że kocha tylko mnie, (...)

jak na jawie
Przed chwilą śniło mi się, że mąż, który pół godziny wcześniej wyszedł do pracy, mówi do mnie, że mnie kocha i że przegapił. Nie powiedział co, ale wyraźnie słyszałam jego głos. Zobaczyła jego cień na tle okna, który zbliżył się do mnie i mnie przytulił. W tym momencie (...)

Jestem starą panną
Co jakiś czas mam sen, który mi się powtarza. mam 28 lat i nie mogę wyjść za mąż (a jestem mężatką) zadaję sobie pytanie dlaczego tak się dzieje, wokół mnie są ludzie a ja się rozglądam i szukam chyba kandydata na męża.

duch zjawa
to raczej nie był sen tylko jawa nie wiem jak to juz nazwać ?? pewien czas temu gdy mieszkałam w wynajętym mieszkaniu ,budynek był stary przedwojenny ,opiekowałam sie tam starszą kobietą śp.wynajmowałam pokoik i kuchnie ,po jakich dwóch latach może trzech budząc sie w nocy widziałam s (...)

Konfrontacja
Witam, po długiej nieobecności ;) Zapisuję ten sen tylko po to, by utrwalić go w pamięci. Nie był to dość przyjemny sen. Bardzo mnie poruszył, ponieważ pojawiło się w nim wiele osób, z którymi musiałam się kłócić. Przyszedł taki moment, kiedy obrażona wyszłam z mieszk (...)

powrót do sennika