zapamiętaj
zarejestruj

Ostatnio dodane sny

Sennik - najpopularniejsze

Autobus

Dom

Kościół

Mięso

Pieniądze

Pogrzeb

Pożar

Samochód

Samolot

Sex

Śmierć

Wąż

Woda

Wypadek

Sennik Łowić ryby

znaczenie snu Łowić ryby


Zły znak dla interesów i miłości; Nic nie złowić - zły znak dla interesów lub dla miłości; Na wędkę - czeka Cię bieda; Siecią - zmiana doli; We śnie - majątek i powodzenie; W czystej wodzie - dobra wróżba; Złowić - zamożność i dostatek; Widzieć ryby podczas łowienia - powodzenie w interesach; Złowić rybę z dużą głową - pomyślne rozpoczęcie interesów, który jednak zakończy się klęską; Zdrowe - bardzo dobry sen; Z wyschłymi ogonami - zmartwienia w rodzinie. 20, 40, 80.

Chcesz zrozumieć znaczenie snu ? Zapisz swój sen w dreampe.plSny użytkowników z tym hasłem:

Złowić rybę
Śniło mi się że byłem na basenie , woda była spokojna nikt się nie kąpał , miałem ze sobą wędkę . Założyłem przynętę i rzuciłem , widziałem jak przynęta opada a do niej podpływa ryba i zjada ją , natychmiast poderwałem wędkę do góry i wyciągnąłem rybę , była to ryba (...)

ogromna ryba
przyśniła mi się miejscówka nad jeziorem, którąś skąś kojarze ale nie pamiętam gdzie to jest, to chyba z dawnych czasów. Rzucałem tam na spinning, było tam płytko, za pierwszym razem tylko zobaczyłem jak jakiś szczupak się rzucił, a za chwilę tam wróciłem i złowiłem ogromnego (...)

powrót do sennika