zapamiętaj
zarejestruj

Ostatnio dodane sny

Sennik - najpopularniejsze

Autobus

Dom

Kościół

Mięso

Pieniądze

Pogrzeb

Pożar

Samochód

Samolot

Sex

Śmierć

Wąż

Woda

Wypadek

Sennik Kwiaty

znaczenie snu Kwiaty


białe - trudności
żółte - złe skutki przedsięwzięć
zerwane - zysk
rosnące - radość i miłość
otrzymać - wierna przyjaźń
sadzić - zaszczyty
zrywać - wygrana
więdnące - chorobapowiązane hasła w senniku online: sennik Bez (lilak), sennik Kamelia (kwiat),

Chcesz zrozumieć znaczenie snu ? Zapisz swój sen w dreampe.plSny użytkowników z tym hasłem:

Kwiaty we włosach
Łąka w środku lasu. Leżę i czytam książkę. Moja najlepsza przyjaciółka wplata mi we włosy polne kwiaty.

kwiat
Snila mi sie roślina wsadzona do szklanego naczynia korzeniami, a moze jakas bulwa. Gdy ja wyciaglam zaczela obsypywac sie drobniutkim czerwonym kwieciem z zoltymi srodkami. Kwiatuszki bardzo malenkie a po zanurzeniu w wodzie kryly sie w paczkach. Odwazylam sie i wyciagłam cala rosline a wtedy cal (...)

Chłopak
miałam piękny sen tylko nic z niego nie rozumiem,na początku musiałam uciekać ale niewiem przed kim,biegłam i weszłam do pięknego domu w którym było pełno kwiatów i dwie pary schodów wbiegłam na te po lewej i ktos mnie złapał uciekłam i wybrałam schody po prawej a tam był cudowny (...)

Kwiaty w pokoju
Dzisiejszej nocy miałam niezwykły sen. Śniło mi się, że w moim pokoju z podłogi wyrastały kwiaty. Nie chciałam ich tam (w końcu wyrastały z podłogi), więc zrywałam je. One natychmiast odrastały. Kwity te były drobne, niebieskie oraz wyższe pojedyncze również tego koloru... Może (...)

Kościół na łące.
Łąka, duża, zupełnie pusta tylko na pagórku pośrodku niej kościół otoczony kilkoma starymi drzewami. Biegnę, chcę go zobaczyć. Prowadzi do niego kilkanaście schodków a następnie kruchta, nad nią dzwonnica. Kościół ma jakieś 40 m długości i około 15 m szerokości. Naciskam klam (...)

Bieg
Biegłam boso przez jakieś zaorane pole. Ziemia była brązowa i lekko lepka. Biegłam bosa przez to pole, a ktoś ciągle rzucał mi pod nogi kłębowiska żmij. Skakałam między nimi starając się nie nadepnąć na którąś, aż uświadomiłam sobie, że nie muszę tego robić!!! Najpierw wska (...)

rzeka śmierci
Jest rzeka, w niej płynie jakieś czerwona komórka (nie dorozwinięte ciało) dowiaduje się od kogoś że to jest rzeka wszelkiego zła. całe zło rodzi się w tej rzece. Ja byłem przejazdem. Chcąc jechać dalej musiałem przejechać rzekę. Poznaję kobiete ubraną jak dokrotkę. Narazi (...)

powrót do sennika