zapamiętaj
zarejestruj

Ostatnio dodane sny

Sennik - najpopularniejsze

Autobus

Dom

Kościół

Mięso

Pieniądze

Pogrzeb

Pożar

Samochód

Samolot

Sex

Śmierć

Wąż

Woda

Wypadek

Sennik Dom

znaczenie snu Dom


Budować - Zapowiedź powodzenia i dostatku oraz wprowadzenie korzystnych zmian w interesach, możliwa choroba;
Być właścicielem - zwiastuje rychłą zmianę miejsca zamieszkania, możliwa nędza;
Opuszczać - niespodziewany zysk;
Kupować - dobrobyt;
Zaniedbany - oznacza zyski i wyróżnienia;
Walący się - wróży ciężką chorobę;
Płonący - niepowodzenie lub roztrwonienie majątku; Zaprowadzać zmiany - wróży miłe odwiedziny;
Burzyć - zapowiedź sporu; Rodzinny - zdrowie i dobrobyt;
Towarowy - zapowiedź dobrobytu, majątku i powodzenia dla rolników i handlowców;
Publiczny - zapowiedź powodzenia;
Odwiedzić - bieda lub więzienie;
Dla bezdomnych - ostrzeżenie przed szkodliwym wydarzeniem;
Dla rolnika - straty z powodu klęsk żywiołowych;
Dla marynarza - wróży rozbicie statku; Poprawczy- ostrzega przed zaangażowaniem się w niepewne interesy;
Odnawiać - zawikłana sprawa na pewno się wyjaśni oraz powodzenie we wszystkich sprawach;
Pokrywać dachem - ostrzeżenie przed możliwością poniesienia strat;


powiązane hasła w senniku online: sennik Willa,

Chcesz zrozumieć znaczenie snu ? Zapisz swój sen w dreampe.plSny użytkowników z tym hasłem:

Wycieczka do zoo
Z grupą znajomych wybrałam się do dziwnego zoo. Zoo było w podziemiu, a zwierzęta były bardzo małe. Wojtek chciał wziąć żyrafę do domu. Była wielkości chomika. Jednak wszyscy go przekonaliśmy, żeby ją zostawił.

koszmar z oknem
Chodziłam po dziwnym domu. Był bardzo duży. Ktoś za mną szedł, ale nie wiedziałam kto... Była burza. Weszłam do olbrzymiego salonu. Kiedy błyskawica rozjaśniła pokój na oknie był rozłożony człowiek jak na krzyżu... Obudziłam się z krzykiem

Sen astralny- wizyta w czyimś domu
sen zaczyna się jak zwykle: budzę się w nocy, widze swój pokój , ciemno w nim jest, siła jakaś...wydaje mi się że widzę w lustrze naprzeciwko mojego dziadka..zmarłego, stoi i się patrzy, wygląda raczej jak ze zdjęcia, żadnej mimiki twarzy itp... patrzy się na mnie i czuje wsysanie (...)

pierwszy raz ujrzeć ducha...
opisuje to choć to nie jest sen. Byłam w fazie zasypiania..i wiadomo jak się otwiera oczy i zamyka, i już zaczęłam jakby lekko zasypiać nagle otworzyłam oczy i widzę jak na moim łóżku, na skraju, siedzi jakaś postać tyłem do mnie. Usiadłam na łóżku i przyglądam się, widzę (...)

Piwnica
Dziś śniło mi się,że musiałam przywiesić jakieś ogłoszenie na klatce schodowej.Tablica ogłoszeniowa znajdowała się obok piwnicy.Gdy wieszałam kartkę otworzyły się drzwi od piwnicy i powoli po schodach zaczął wchodzić młody mężczyzna ubrany na czarno,który szedł w moją stron (...)

praca wakacyjna
Śniło mi się że znalazłam ofertę pracy jako pomoc domowa, gdzie potrzebowali dużo ludzi i dawali spore wynagrodzeie, i to było chyba gdzieś koło rodzinnej miejscowości mojej mamy.Ale przeczytałam na jakimś forum taki jakby urwany wpis o treści, że tam jest strasznie i żeby tam nie is (...)

zdążyć na egzamin
Poruszałem się po jakimś mieście. Wiedziałem, że następnego dnia miałem mieć egzamin lub klasówka z jakiegoś przedmiotu. Chyba z języka polskiego, ponieważ cały czas czułem, że muszę przeczytać jakąś książkę. No więc poruszałem się po mieście próbując dotrzeć do domu a (...)

spotkanie "nierealne"
Śniło mi sie , że dzięki mojej koleżance miałam sie spotkać z chłopakiem który od dawna mi sie podoba (ale tak w rzeczywistośći nie zamieniłam z nim słowa );/no i w tym snie on przyszedł był wesoły , rozmowny ale ja nie czułam sie dobrze wiedziałam ze nie wygladam najlepiej nie mam (...)

???o
Jestem w szkole w swojej pods. ide korytarzem i na srodku tej szkoly przy schodach jest pelno moich znajomych z kazdego roku...W pewnym momencie jakis chlopak zostaje wyrzucony z klasy i mowi "Ja wiedzialem ze tak bedzie".... Po czym dzwonek i wszyscy zchodza na dol do lazienki dziewczyny sie malow (...)

statek
W nocy do portu wpłynął statek. Woda była gładka jak lustro, nie widziałam brzegów tylko byłam ich raczej świadoma. Statek był rzęsiście oświetlony, iluminowany, tak jakby odbywało się na nim ogromne przyjęcie-bal-uroczystość. Oglądałam to z brzegu trzymając na rękach córeczk (...)

byla zona
snilo mi sie , ze jestem jakims domu i tam mieszkala byla tesciowa, szfagierka i byla zona. pisala z ikms na necie i bala sie bym wiedzial, ze z kims pisze. a ja chodzilem ze swieczka . potem , ze martwilem sie ze zostawilem stancje i wyprowadzilem sie i ze nie jest zaplacona

działania wojenne
Śniły mi się jakieś działania wojenne w mieście, którym mieszkałem we śnie. Mieszkałem w jakiejś starej kamienicy. Ulice opustoszały. Słyszałem na klatce krzyki, że idzie wojsko. Wziąłem mojego synka i zbiegłem do piwnicy. Zamknąłem ciężkie stare drzwi za sobą i szukałem jaki (...)

Uderzenie komety
Byłem na jakiejś uroczystości. Było pełno ludzi. Wyglądało to na wesele. Wyszedłem wcześniej. Schodząc w dół spostrzegłem przez okno korytarza rozbłysk na niebie. Leciało coś olbrzymiego. Bardzo daleko na horyzoncie uderzyło w ziemię. Zaczął narastać wielki wybuch. Olbrzymie cze (...)

kruk
w pierwszym śnie widziałem stado kruków które mnie zaatakowało później ... nie pamiętam dokładnie, obudziłem się. w drugim śnie szedłem pod góre z jakimś zwierzęciem które sie do mnie przymilało chyba(niepamietam co to było ale chyba cos z tyj trójki : krowa , pies , kot ). na (...)

ognisko
znowu snila mi sie marihuana...tylko tym razem palilam ja ja sama...(nie robie tego realnie) silo mi sie ze razem z przyjacielem rozpalilismy ognisko obok garazy znajdujacych sie na moim osiedlu. kiedy przy ognisku zebralo sie juz duzo osob, Kamil moj przyjaciel wyjal wielka lufke wypelniana marihua (...)

spadek
Umiałam czarować! Najpierw wyczarowałam otoczenie jakiegoś budynku, szmaragdową trawę, alejki a potem coś we wnętrzach. Kiedy chciałam już wyjść zatrzymano mnie. Podeszłam do okienka jakby sklepie-kantorze i dowiedziałam się, że dostałam spadek. Pan za ladą miał przed sobą pudeł (...)

odwiedziny
Szłam odwiedzić znajomych rodziców, osoby w podeszłym wieku. Dom był po remoncie. W korytarzu o biało-szarych ścianach były czarno-srebrne dekoracje. W niszy stał ołtarz na którym znajdowała się postać służącej myjącej na kolanach podłogę. Trzeba było zacząć mówić jakąś mo (...)

przyśpieszenie
Patrzyłam na dom w którym się wychowałam, spędziłam dzieciństwo i część młodości. Wszystko działo się w ogromnie przyśpieszonym tempie. Ludzie wchodzili, wychodzili, zmieniały się pory dnia, nocy i pory roku,okna otwierano i zamykano, światła zapalano i gaszono, zmieniały się fi (...)

Pożegnanie
W dzień pogrzebu mojego dziadka przez pół nocy nie mogłam zasnąć.Nad ranem byłam już tak zmęczona,że nawet nie wiem kiedy udało mi się na chwilkę przysnąć. Widziałam mój dom,przedpokój i dziadka,który zabierał z domu swoje rzeczy.Babcia wyciągała z szafy jego ubrania i podawa (...)

statek kosmiczny
Widziałam statek kosmiczny, czułam, że mnie obserwuje. Byłam elegancko ubrana, szłam na przyjęcie ale ktoś ciągle mi przeszkadzał. Zabierano mi miejsce, odsuwano, spychano. Obserwowałam statek kosmiczny i inne rzeczy mnie nie interesowały. Statek wylądował i poznałam "w nim" wspaniałe (...)

powrót do sennika