zapamiętaj
zarejestruj

Ostatnio dodane sny

Sennik - najpopularniejsze

Autobus

Dom

Kościół

Mięso

Pieniądze

Pogrzeb

Pożar

Samochód

Samolot

Sex

Śmierć

Wąż

Woda

Wypadek

Sennik Dłoń

znaczenie snu Dłoń


ujrzeć zaciśniętą przed swoją twarzą - przeciwnik przygotowuje przykrą niespodziankę;

Chcesz zrozumieć znaczenie snu ? Zapisz swój sen w dreampe.plSny użytkowników z tym hasłem:

walka o miłość
w nocy miałam bardzo dziwny sen który cały dzień siedzi mi w głowie!w śnie znajdowałam się w bardzo dziwnym miejscu w koło otaczało mnie pełno ludzi było głośno ,tanecznie ,czułam się tam dobrze swojsko ,był tam też chłopak z którym kiedyś się spotykałam .W śnie byliśmy od s (...)

Pożegnanie
W dzień pogrzebu mojego dziadka przez pół nocy nie mogłam zasnąć.Nad ranem byłam już tak zmęczona,że nawet nie wiem kiedy udało mi się na chwilkę przysnąć. Widziałam mój dom,przedpokój i dziadka,który zabierał z domu swoje rzeczy.Babcia wyciągała z szafy jego ubrania i podawa (...)

Bitwa
Zamglone zbocze góry, czułam ciągły strach przed kimś uciekaliśmy ja i mój kompan w dłoni miałam toporek, na głowach rycerskie hełmy. On ciągnął za sobą bardzo stary karabin maszynowy, który lśnił srebrno turkusowym blaskiem i był pokryty mchem. Wiem że mój kompan był ranny. Ob (...)

robaki
Chodzi mi o dwa sny, w których powtórzył się ten sam motyw, co mnie zaniepokoiło. Poprzedniej nocy śniło mi się: Byłam w jakiejś azjatyckiej restauracji, prawdopodobnie na wakacjach. Miła atmosfera, moje siostry z którymi zawsze wyjeżdżam wakacyjnie oraz obce mi osoby, chociaż we ś (...)

myszy
Śniło mi się, że byłam w piwnicy i sąsiad miał na rękach mojego syna- 3 latka, szedł z nim i wszedł w murek (ścianę) lekko uderzając syna. Chciał szybko minąć owy murek i stanął nogą w piach z którego wysypał się rój mysz atakując mnie i mojego synka, którego juz ja jakimś (...)

uciecie prawej dłoni
Moja nieżyjąca mama wchodzi do pięknej kuchni(widać że jest smutna) po czym sięga do szuflady wyciąga tasak(taki trochę większy do dłoni) i odcina sobie prawa dłoń.Dłoń wyrzuca a z rany wyciska na wacik krew i przykłada go do rany

powrót do sennika