zapamiętaj
zarejestruj

Ostatnio dodane sny

Sennik - najpopularniejsze

Autobus

Dom

Kościół

Mięso

Pieniądze

Pogrzeb

Pożar

Samochód

Samolot

Sex

Śmierć

Wąż

Woda

Wypadek

Sennik Babcia

znaczenie snu Babcia


Jeśli śni siękomuś, nieżyjąca już babcia, wtedy często jest to sen ostrzegawczy. Należy zwrócic uwagę na zagrożenia i wziąć pod uwagę wskazówki wypowiadane przez staruszkę

Chcesz zrozumieć znaczenie snu ? Zapisz swój sen w dreampe.plSny użytkowników z tym hasłem:

Modlitwa
Przed śmiercią mojej prababci nie zdążyłam się z nią pożegnać.Któregoś razu przyśniła mi się jak siedziała na łóżku.Patrzyła na mnie ale nic nie mówiła.Podeszłam do niej,żeby z nią porozmawiać,ale w tym momencie obudziłam się.Byłam bardzo przestraszona.Nie mogłam się ru (...)

Dziwny sen
Śniła mi się moja zmarła siostra w tym śnie okazało się,że ona wcale nie zmarła tylko moja babcia która też juz nie żyje) oddała ją do adopcji w szpitalu. Po rozmowie z babcią poszłam do szpitala i tam faktycznie było zdjęcie mojej zmarlej siostry wśród dzieci oddanych do adopcji (...)

babcia bez nóg
Śniła mi się moja babcia. Nie miała nóg od pasa. Podnosiłem ją aby wsadzić ją do wózka inwalidzkiego. Czułem, że była bardzo lekka.

Pożegnanie
W dzień pogrzebu mojego dziadka przez pół nocy nie mogłam zasnąć.Nad ranem byłam już tak zmęczona,że nawet nie wiem kiedy udało mi się na chwilkę przysnąć. Widziałam mój dom,przedpokój i dziadka,który zabierał z domu swoje rzeczy.Babcia wyciągała z szafy jego ubrania i podawa (...)

Spiący dziadek
Śnił mi się znowu mój dziadek.Drugi raz od jego śmierci.Lezał na łóżku i spał.Głosno oddychał i miał otworzone szeroko usta.Podeszłam do dziadka,żeby mu pomóc,bo miałam wrażenie ,że się męczy.Otworzył nagle oczy i donośnym głosem krzyczał na mnie,że ja tego nie potrafie,że (...)

Pokręcony sen
Dzisiejszy sen był bardzo męczący.Przenosiłam się z miejsca w miejsce... Na początku śniła mi się grupka ludzi stojących w kolejce pod moim osiedlowym sklepem,wśród oczekujących byłam również ja z koleżanką.Nagle ktoś porwał nas wszystkich i wywiózł... Znalezliśmy się w jaki (...)

las,skarpa
Las,pełno liści,brzydkie gołe drzewa,wielka skarpa,ogromny kamień.Na tej skarpie moja babcia-wymęczona,jakby spała.Ja z rodziną staliśmy na tej skarpie z babcią i trzymaliśmy ją ponieważ obsuwała się.Na dole tej góry stał mój nieżyjący dziadek i jakby czekał na babcię.Babcia obs (...)

moja mama
Śniło mi się że grałam na gitarze pod moim starym blokiem. W oknie pojawiła się moja niezyjąca mamusia taka jakby zła na mnie. Weszłam na górę przestraszona, ona stała w pokoju przy krześle, na którym gładziła czarny garnitur. Ja zaniemówiłam i usiadłam, wtedy powiedziała mi ż (...)

zmarli dziadkowie
Spotkałam koło mojego domu niby moją ciotke i wujka których nie znam jednak wygląd był dziadków babcia mnie zawołała i rozmawiali zemną niewiem oczym wiem tylko że powiedziałam pod koniec że są podobni do dzidka i babci i odpowiedzieli że wiedzą i sie obudziłam

tajemnicza książka i pogrzeb żyjącego dziadka
Po raz pierwszy miałam tak wyrazisty sen, po raz pierwszy zapamiętałam szczegóły, dlatego zdecydowałam się to opisać. Miałam w rękach jakąś nieznana książkę. Okładka była w kolorze fioletowym, bez tytułu. Bardzo chciałam ja przeczytać, ale wokół było mnóstwo ludzi i musiałam (...)

Wąsy i broda
Tym razem opiszę sen mojej babci, który mi opowiedziała. Śniło jej się, że zapuściłam wąsy. Babcia w tym śnie strasznie na mnie krzyczała ("Ty chyba zwariowałaś, jak teraz wyjdziesz z domu?!"). A ja podobno powiedziałam: "Będę chodziła jak mi się podoba, a jak będę chciała, to (...)

Paraliżujący sen
Siedziałam w domu ( to nie było moje mieszkanie tylko nieżyjącej od kilku lat babci ale wydawało mi się że to moje). Odwiedził mnie wujek z zagranicy, miał u mnie przenocować. Poszłam do kuchni zrobić herbatę i coś do jedzenia. Nagle przez szybę w drzwiach ujrzałam babcię stała z (...)

zmarła babcia...
Witam... Dwa dni temu miałam bardzo dziwny sen... Śniło mi się, że przyszłam do jakiegoś domu (nie pamiętam co to było za miejsce). Była tam moja mama i nieżyjąca już od dwóch lat prababcia. Kiedy nadeszła noc ja miałam położyć się do łóżka, w którym leżało rozkładające (...)

Spotkanie
Śniło mi się że stoje z koleżanką przed klatką od mojego bloku i widze jak śmierć idzie do klatki w której mieszka moja babcia. (Wcześniej moja babcia miała mały zawał) Nagle śmierć skręciła w moją stronę bo okazało się że babcia była u mnie w domu. Starałam się rpzekonywa (...)

Babcia która nie żyje
Babcia która nie żyje. U niej w domu bylo dużo ludzi znajomi i nieznajomi, a babcia żyła chodziła wśród tych ludzi, w tym śnie widziałam kobiętę którą widziałam już wcześniej we śnie, nie znam jej przyszła żeby coś ukraść. Rozmawiałam z nią i powiedziałamże mimo przebrani (...)

Giełda
Pojechałam na giełdę z moją babcią, dziadkiem, matką i wujkiem. Latałam tam samolotem a później kłóciłam się z moją ciocią o miejsce w samochodzie. Później pokłóciłam się z moją kol i ona poszła do sklepu , wzięła mój portfel (bo były przeceny) i ja poszłam jej szukać xd (...)

Moja zmarła babcia
Pierwszy raz od czasu śmierci , a to już trochę lat minęło przyszła do mnie moja babcia (bardzo ją lubiłam była taka pocieszna, lecz zaczęła chorować, dostała 3 zawały, 4 udary mózgu, złamała nogę i miała paraliż lewej str ciała, ale zawsze była uśmiechnięta) wracając do opo (...)

Babcia
Przyśniła mi się babcia, która nie żyje od prawie 19 lat. Nie widziałem jej na oczy, pamiętam ją tylko ze zdjęć. Znalazłem się w domu rodzinnym mojego taty, gdzie mieszkała wraz z dziadkiem. Wszystko wyglądało na jakieś 8 lat temu, kwitnęły wiśnie więc wiem, że to wiosna była (...)

Śmierć zmarłej osoby
Dziś śniło mi się że zmarła moja babcia, która w rzeczywistości nie żyje już 15 lat - zmarła kiedy miałam 2 latka. W śnie chciałam poznać historię jej pochodzenia, więc rozmawiałam o niej z jej synem - bratem mojego ojca. Kiedy biegłam jej na spotkanie, okazało się, że już nie (...)

ostatnie pożeganie
Bardzo przeżyłam śmierć mojej ukochanej babci. Była jedną z najważniejszych osób w moim życiu. Nie zdążyłam się z nią pożegnać, zmarła kiedy i ja byłam w szpitalu.Tęsknota stawała się co raz większa, mijały kolejne lata w ja czułam się co raz gorzej, wiele nocy przepłaka (...)

powrót do sennika